top of page
IMG_2392_edited.jpg

Os. Kopernika Szkoła Podstawowa nr 72

Lokalizacja: Newtona 2, 60-161 Poznań 

Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci 4 roku życia i młodzieży, 

Kontakt: 510-900-802

E-mail: chlorekswim@gmail.com

Dzięki gościnności szkoły podstawowej numer 72 w Poznaniu również tutaj istnieje możliwość skorzystania z naszych zajęć w sobotnie popołudnia. Basen o długości 15 m z 4 torami jest w zupełności wystarczający do nauki od podstaw oraz ćwiczenia techniki. 

Witamy w roku szkolnym 2024/25
Zajęcia na obiekcie Szkoły Podstawowej 72 na os. Kopernika rozpoczynamy od 7.09.2024 r. zgodnie z terminami zajęć podanymi w systemie ActiveNow w panelu Klienta. 


Dla tych, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z zajęciami:

1. Rodzic może wejść do szatni i pomóc w przebraniu dziecka przed jak i po zajęciach. 
2. Jak Spakować się na basen ? :
- klapki (które dobrze trzymają się na nodze i nie ślizgają na płytkach)
- strój kąpielowy przylegający (u dziewczynek jednoczęściowy) 
- ręcznik (proponujemy dwa, jeden zabiera dziecko na basen i może się nim okryć po wyjściu z wody)
- okularki oraz czepek nie są warunkiem koniecznym, zachęcamy jednak do posiadania własnych akcesoriów
- dobry humor i nastawienie to podstawa do najlepszego treningu i rozwoju (tutaj również ważną rolę pełni rodzic, prosimy zaplanować przybycie na basen odpowiednio wcześniej, aby zajęcia były przyjemne i spokojne ) 

Uwaga! Obowiązują nowe godziny dostępności naszego biura szczegóły tutaj - 

Zapisy na
rok szkolny
2024/2025
Zapisy rozpoczynamy zgodnie z godzinami
pracy biura

 

10.06.2024 r. - rozpoczęcie zapisów dla obecnych Kursantów. 
W dniach od 10 do 23 czerwca obecni Klienci mogą dokonać zapisu z gwarancją miejsca w grupie, w tym czasie występuje ilość miejsc która gwarantuje Państwu miejsce. Zapisu można dokonać za pomocą panelu klienta w systemie ActiveNow. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.

 

1.07.2024 r. - rozpoczęcie zapisów dla nowych Kursantów.
W dniach od 1 do 23 lipca rozpoczynamy zapisy dla nowych Klientów. Do Państwa dyspozycji zostanie udostępniony na naszej stronie panel do zapisów w systemie ActiveNow, za pomocą którego można będzie wybrać dogodny dzień i godzinę zajęć o odpowiednim poziomie.
!Uwaga, przed zapisaniem nowego Kursanta prosimy rodziców o zapoznanie się z opisem poziomu grup dostępnym poniżej, w przypadku błędnego dokonania zapisu niezgodnego z wymaganym poziomem nie ponosimy odpowiedzialności. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.

Dodatkowe informacje:

Opis poziomów grup:

Opis poziomu grup (nie wszystkie grupy dostępne są na wszystkich obiektach) : 

  •  F 4-6 latki – nauka od podstaw w przedziale wiekowym 4- 6 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu.

 

  • F O 7-10 lat  - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na małym basenie. 

  • F OA – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami nie potrafi jeszcze samodzielnie pływać, Kursant zbliża się do poziomu “A” 

 

  • F A- grupa na dużym basenie, opanowane umiejętności radzenia sobie bez gruntu, dziecko czuje się swobodnie na głębokiej wodzie. Nauka stylu grzbietowego. 

 

  • F B - kursant potrafi pływać grzbietem, nadal jest doskonalony styl (równa zmiana rąk, rotacja) wprowadzanie kraula na brzuchu, nauka oddechu. 

 

  • F C- Kursant potrafi płynąć kraulem na brzuchu, zaznacza wysoki łokieć (zgięta ręka), brak problemów z oddechem co 3 ruchy. Wprowadzanie elementów stylu klasycznego “żaby” , doskonalenie cały czas poziomu A i B. 

bottom of page