top of page

Nauka pływania dla dorosłych — Poznań

Pływanie jest sportem, który nie tylko wzmacnia wszystkie partie mięśniowe i umożliwia zachowanie szczupłej sylwetki, ale również sprawia, że stajemy się silniejsi, pewniejsi siebie oraz czujemy się bezpieczni w wodzie. Wiele osób naukę pływania rozpoczyna już od najmłodszych lat, ale nie zawsze jest to możliwe. Bardzo często miewamy lęk przed głębokością, który może być spowodowany różnymi czynnikami, np. podtopieniem albo dużym strachem przed wodą i brakiem stabilnego gruntu pod nogami. Bez względu na to, jakie masz doświadczenia za sobą, czy uczestniczyłeś już kiedyś w kursie pływania dla dorosłych, czy próbowałeś na własną rękę nauczyć się pływać — chętnie udzielimy Ci profesjonalnych lekcji Poznaniu oraz okolicy.

Zajęcia dla początkujących, czyli pełnowymiarowy kurs pływania

Dla dorosłych najczęściej organizowane są kursy pływania na poziomie średniozaawansowanym, jednak my oferujemy znacznie więcej. Prowadzimy profesjonalny, wielogodzinny kurs pływania dla dorosłychPoznań i okolice to region, z którego mieszkańcy chętnie odwiedzają obiekty, takie jak Fabryka Formy w centrum handlowym Posnania, Basen Rataje oraz Śremski Sport, w których prowadzimy lekcje pływania dla dorosłych chcących zgłębić tajniki najpopularniejszych technik pływackich. Udzielamy lekcji w basenach o bezpiecznej głębokości na przykład 1,4 m, a także w grupach kilkuosobowych, dzięki czemu uczestnicy zajęć stopniowo oswajają się z głębokością, a my możemy poświęcić im tyle samo czasu. Nasz program został tak skonstruowany, aby gruntownie nauczyć Cię podstaw, w tym odpowiedniej pracy poszczególnych partii ciała. Podczas zajęć wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt wspierający poprawne ułożenie ciała, uczymy prawidłowych technik oddychania, ale też obserwujemy zachowania ciała w naturalnych warunkach.

Grupy średniozaawansowane i zaawansowane

Poza zajęciami dla początkujących prowadzimy również lekcje pływania dla osób dorosłych średniozaawansowanych i zaawansowanych w Poznaniu oraz Śremie. Z nami możesz sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności, poprawić techniki pływania, nauczyć się kontrolowania oddechu, a nawet przygotujemy Cię do kursów zawodowych czy samych zawodów sportowych. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji oraz umiejętności dopasujemy plan działania w taki sposób, abyś wyniósł z niego jak najwięcej, a przy tym poprawił swoją sprawność i wskoczył na wyższy level. Pomożemy Ci przełamywać swoje własne granice, jednocześnie ucząc się pokory, ale też samozaparcia.

Grupowa lub indywidualna nauka pływania dla dorosłych — Poznań

Prowadzimy szkołę pływania dla dorosłych, która dba o komfort uczniów na każdym etapie kursu. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego na pierwszym miejscu staramy się na nie zapracować, prowadząc profesjonalne lekcje grupowe albo indywidualne. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą między innymi:

  • zapomnisz, czym jest lęk przed głębokością,

  • nauczysz się, jak spokojnie oddychać, jak układać ciało, a także, w jaki sposób radzić sobie z paniką,

  • poprawisz swoje samopoczucie,

  • wzmocnisz oraz skorygujesz postawę ciała.

Pokażemy Ci, jak możesz ćwiczyć swoją technikę, nieustannie ją doskonaląc. Bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, możesz zapisać się na jeden z naszych kursów pływania dla dorosłych. Zapraszamy wszystkie osoby z Poznania oraz okolic do zapisów!

bottom of page