top of page
IMG_1712_edited.jpg

Fabryka Formy

Lokalizacja: ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań (centrum handlowe Posnania)


Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci 4 roku życia, młodzieży, dorosłych

Kontakt: 510-900-802

E-mail: chlorekswim@gmail.com

Tak tak tutaj znajduje się nasz basen w którym od samego początku organizujemy zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Z powodu długości basenu oraz głębokości swoje pierwsze kroki mogą stawiać tu dzieci od 4 roku życia jak i osoby dorosłe.  
Zajęcia organizowane są w małych kameralnych grupach lub indywidualne. 

Istnieje możliwość wykupienia zajęć próbnych indywidualnych w obniżonej cenie 65 zł dzięki którym można sprawdzić czy to to czego szukasz. 

Witamy w roku szkolnym 2023/24
Zajęcia na obiekcie Fabryki Formy rozpoczynamy od 9.09.2023 r. zgodnie z terminami zajęć podanymi w systemie ActiveNow w panelu Klienta. 


Dla tych, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z zajęciami:

1. Rodzic może wejść do szatni i pomóc w przebraniu dziecka przed jak i po zajęciach. Więcej informacji uzyskają Państwo na kasie basenowej . 
2. Jak Spakować się na basen ? :
- klapki (które dobrze trzymają się na nodze i nie ślizgają na płytkach)
- strój kąpielowy przylegający (u dziewczynek jednoczęściowy) 
- ręcznik (proponujemy dwa, jeden zabiera dziecko na basen i może się nim okryć po wyjściu z wody)
- okularki oraz czepek nie są warunkiem koniecznym, zachęcamy jednak do posiadania własnych akcesoriów
- dobry humor i nastawienie to podstawa do najlepszego treningu i rozwoju (tutaj również ważną rolę pełni rodzic, prosimy zaplanować przybycie na basen odpowiednio wcześniej, aby zajęcia były przyjemne i spokojne ) 

Uwaga! Obowiązują nowe godziny dostępności naszego biura szczegóły tutaj - 


Zapisy na
rok szkolny
2023/2024
Zapisy rozpoczynamy zgodnie z godzinami
pracy biura

12.06.2023 r. - rozpoczęcie zapisów dla obecnych Kursantów. 
W dniach od 12 do 25 czerwca obecni Klienci mogą dokonać zapisu z gwarancją miejsca w grupie, w tym czasie występuje ilość miejsc która gwarantuje Państwu miejsce. Zapisu można dokonać za pomocą panelu klienta w systemie ActiveNow. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.
Cennik zajęć został udostępniony na dole strony. 

 

3.07.2023 r. - rozpoczęcie zapisów dla nowych Kursantów.
W dniach od 3 do 23 lipca rozpoczynamy zapisy dla nowych Klientów. Do Państwa dyspozycji zostanie udostępniony na naszej stronie panel do zapisów w systemie ActiveNow, za pomocą którego można będzie wybrać dogodny dzień i godzinę zajęć o odpowiednim poziomie.
!Uwaga, przed zapisaniem nowego Kursanta prosimy rodziców o zapoznanie się z opisem poziomu grup dostępnym poniżej, w przypadku błędnego dokonania zapisu niezgodnego z wymaganym poziomem nie ponosimy odpowiedzialności. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.
Cennik zajęć został udostępniony na dole strony. 

Panel do zapisów online - aktywny 
Poniżej znajduje się panel przez który mogą Państwo zapisać się na wybrane zajęcia. Prosimy pamiętać o konieczności wyboru odpowiedniego poziomu zajęć. Po dokonaniu zapisu otrzymają  Państwo na maila potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a później w drugiej wiadomości email potwierdzenie przyjęcia do grupy. Zatwierdzenie przyjęcia do grupy weryfikujemy ręcznie, może to potrwać do 48h. 

W celu wybrania zajęć w grupie o odpowiednim poziomie należy wybrać POZIOM z początkiem "F", np. F OA
Opis sposobu wyboru zajęć indywidualnych został dodany poniżej tabeli do zapisów w "DODATKOWYCH INFORMACJACH" , w razie wątpliwości prosimy o kontakt na chlorekswim@gmail.com 

Dadatkowe informacje

i

Zapisy na zajęcia indywidualne: 

W panelu zapisów online istnieją dwie możliwości zapisu na zajęcia indywidualne wyjaśniamy oznaczenia: 
 

 • Zajęcia indywidualne WW - zajęcia dla osób początkujących, podczas tych zajęć instruktor znajduje się w wodzie, na takie zajęcia może zapisać się również osoba dorosła od podstaw.

 • Zajęcia indywidualne ZG - zajęcia podczas których Kursant posiada już umiejętności samodzielnego pływania, a instruktor może prowadzić zajęcia bez konieczności wchodzenia do wody. 

!Zajęcia indywidualne ze względów bezpieczeństwa zostały podzielone na dwie kategorie opisane powyżej. Jeśli nie widza Państwo odpowiedniej godziny zajęć indywidualnych, lub chcą się upewnić przed wyborem i rezerwacją terminu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie chętnie udzielimy odpowiedzi. Istnieje również możliwość dodania lub zamiany "poziomu" zajęć jeśli nie będzie to wpływało na bezpieczeństwo oraz jakoś zajęć dla pozostałych kursantów. Zajęcia indywidualne, często możemy rozszerzyć do zajęć również dwuosobowych. 

 

Opis poziomów grup:

Opis poziomu grup (nie wszystkie grupy dostępne są na wszystkich obiektach) : 

 • F 4-6 latki – nauka od podstaw w przedziale wiekowym 4- 6 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu.

 

 • F O 7-10 lat mały basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na małym basenie. 

 

 • F OA  – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami nie potrafi jeszcze samodzielnie pływać, Kursant zbliża się do poziomu “A” 

 • F A- grupa na dużym basenie, opanowane umiejętności radzenia sobie bez gruntu, dziecko czuje się swobodnie na głębokiej wodzie. Nauka stylu grzbietowego. 

 

 • F B - kursant potrafi pływać grzbietem, nadal jest doskonalony styl (równa zmiana rąk, rotacja) wprowadzanie kraula na brzuchu, nauka oddechu. 

 

 • F C- Kursant potrafi płynąć kraulem na brzuchu, zaznacza wysoki łokieć (zgięta ręka), brak problemów z oddechem co 3 ruchy. Wprowadzanie elementów stylu klasycznego “żaby” , doskonalenie cały czas poziomu A i B. 

 

 • F D- Kursant potrafi pływać stylem grzbietowym, dowolnym (kraul na brzuchu) , klasycznym (żaba) . Doskonalenie 3 styli, oraz nauka stylu motylkowego. 

Cennik:

 obowiązujący od września 2023 roku:
 

 • Ceny dla osób, które kontynuują zajęcia pozostaną bez zmian z roku 2022/23, zmieniona zostanie jedynie liczebność grup od 3 do 5 osób (plus jedno miejsce na odrabianie zajęć) 
  *w przypadku chęci zablokowania grupy i pozostawienia 3 osobowej (tak aby równocześnie nie mogły odbywać się drugie zajęcia grupowe, w tym samym czasie na torze mogą równocześnie odbywać się zajęcia indywidualne lub dwuosobowe) cena zajęć będzie wynosić 71 zł . W grupie nadal pozostanie jedno dodatkowe miejsce dla osoby odrabiającej.

   

 • Cena dla nowych klientów w roku 2023/24
  -Zajęcia grupowe (od 3 do 5 osób)  63 zł/ 1 os. dla nowych klientów
  -Zajęcia dwuosobowe - 85 zł / 1 os. 
  - Zajęcia indywidualne - 135 zł / 1 os.  
  *w przypadku chęci zablokowania grupy i pozostawienia 3 osobowej (tak aby równocześnie nie mogły odbywać się drugie zajęcia grupowe, w tym samym czasie na torze mogą równocześnie odbywać się zajęcia indywidualne lub dwuosobowe) cena zajęć będzie wynosić 71 zł . W grupie nadal pozostanie jedno dodatkowe miejsce dla osoby odrabiającej.

   

 • Cena najmu toru w celu zajęć tylko jednej osoby, lub grupy na torze + 165 zł do ceny zajęć 

 • Podane ceny obejmują wejście na basen.

 • Osoby posiadające członkostwo Fabryki Formy lub kartę Multisport mogą uzyskać zniżkę na zajęcia nauki pływania . 

Od 17.04.2023 r. na obiektach Fabryki Formy i Basenie Rataje (os. Piastowskie) w Poznaniu będą dostępne vouchery na zajęcia bez umowy oraz pojawi się możliwość zakupu zajęć jednorazowych (do tej pory obowiązywały umowy klientów) . Cały czas pozostają zajęcia próbne uwzględnione na stronie w Fabryce Formy w specjalnej cenie, te przedstawione poniżej są dodatkowymi.

Voucher jest ważny 12 tygodni od daty zakupu.

Voucher na 10 zajęć indywidualnych

cena 1450 zł (cena obejmuje wejście na basen)

Voucher na 10 zajęć 2 osobowych

cena 990 zł/osoba (cena obejmuje wejście na basen)

Wykupienia 1 lekcji indywidualnej

cena 200 zł za zajęcia (cena obejmuje wejście na basen)

Wykupienia 1 lekcji 2 osobowej

cena 130 zł/osoba za zajęcia (cena obejmuje wejście na basen)

bottom of page