top of page
IMG_0621.HEIC

Basen Rataje

Lokalizacja: Os. Piastowskie 55a
61-156 Poznań


Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci 4 roku życia, młodzieży, dorosłych

Kontakt: 510-900-802

E-mail: chlorekswim@gmail.com

Basen znajdujący się na os. Piastowskim to świetne miejsce dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki małemu basenowi swoje pierwsze kroki mogą stawiać tutaj dzieci od 4 roku życia i nauczyć się podstaw pod okiem naszych instruktorów, w tym czasie dostępny jest pełnowymiarowy basen 25 m z którego chętnie korzystają rodzice żeby znaleźć chwilę dla siebie. 
Dla zaawansowanych kursantów prowadzimy zajęcia na dużym basenie gdzie nauczamy styl przechodząc przez poszczególne etapy nauczania. Pływanie to rozwój i nauka dla Ciebie i Twojego dziecka.

Witamy w roku szkolnym 2023/24
Zajęcia na obiekcie Basenu Rataje rozpoczynamy od 11.09.2023 r. zgodnie z terminami zajęć podanymi w systemie ActiveNow w panelu Klienta. 


Dla tych, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z zajęciami:

1. Rodzic może wejść do szatni i pomóc w przebraniu dziecka przed jak i po zajęciach. Więcej informacji uzyskają Państwo na kasie basenowej . 
2. Jak Spakować się na basen ? :
- klapki (które dobrze trzymają się na nodze i nie ślizgają na płytkach)
- strój kąpielowy przylegający (u dziewczynek jednoczęściowy) 
- ręcznik (proponujemy dwa, jeden zabiera dziecko na basen i może się nim okryć po wyjściu z wody)
- okularki oraz czepek nie są warunkiem koniecznym, zachęcamy jednak do posiadania własnych akcesoriów
- dobry humor i nastawienie to podstawa do najlepszego treningu i rozwoju (tutaj również ważną rolę pełni rodzic, prosimy zaplanować przybycie na basen odpowiednio wcześniej, aby zajęcia były przyjemne i spokojne ) 

Uwaga! Obowiązują nowe godziny dostępności naszego biura szczegóły tutaj - 

Zapisy na
rok szkolny
2023/2024
Zapisy rozpoczynamy zgodnie z godzinami
pracy biura

12.06.2023 r. - rozpoczęcie zapisów dla obecnych Kursantów. 
W dniach od 12 do 25 czerwca obecni Klienci mogą dokonać zapisu z gwarancją miejsca w grupie, w tym czasie występuje ilość miejsc która gwarantuje Państwu miejsce. Zapisu można dokonać za pomocą panelu klienta w systemie ActiveNow. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.
Cennik zajęć został udostępniony na dole strony. 

 

3.07.2023 r. - rozpoczęcie zapisów dla nowych Kursantów.
W dniach od 3 do 23 lipca rozpoczynamy zapisy dla nowych Klientów. Do Państwa dyspozycji zostanie udostępniony na naszej stronie panel do zapisów w systemie ActiveNow, za pomocą którego można będzie wybrać dogodny dzień i godzinę zajęć o odpowiednim poziomie.
!Uwaga, przed zapisaniem nowego Kursanta prosimy rodziców o zapoznanie się z opisem poziomu grup dostępnym poniżej, w przypadku błędnego dokonania zapisu niezgodnego z wymaganym poziomem nie ponosimy odpowiedzialności. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.
Cennik zajęć został udostępniony na dole strony. 

Panel do zapisów online - aktywny 
Poniżej znajduje się panel przez który mogą Państwo zapisać się na wybrane zajęcia. Prosimy pamiętać o konieczności wyboru odpowiedniego poziomu zajęć. Po dokonaniu zapisu otrzymają  Państwo na maila potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a później w drugiej wiadomości email potwierdzenie przyjęcia do grupy. Zatwierdzenie przyjęcia do grupy weryfikujemy ręcznie, może to potrwać do 48h. 
 

W celu wybrania zajęć w grupie o odpowiednim poziomie należy wybrać POZIOM z początkiem "F", np. F OA

Dodatkowe informacje:

Opis poziomów grup:

Opis poziomu grup (nie wszystkie grupy dostępne są na wszystkich obiektach) : 

  • F 4-6 latki – nauka od podstaw w przedziale wiekowym 4- 6 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu.

 

  • F O 7-10 lat - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na małym basenie. 

 

  •  F OA  – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami nie potrafi jeszcze samodzielnie pływać, Kursant zbliża się do poziomu “A” 

 

  • F A- grupa na dużym basenie, opanowane umiejętności radzenia sobie bez gruntu, dziecko czuje się swobodnie na głębokiej wodzie. Nauka stylu grzbietowego. 

 

  • F B - kursant potrafi pływać grzbietem, nadal jest doskonalony styl (równa zmiana rąk, rotacja) wprowadzanie kraula na brzuchu, nauka oddechu. 

 

  • F C- Kursant potrafi płynąć kraulem na brzuchu, zaznacza wysoki łokieć (zgięta ręka), brak problemów z oddechem co 3 ruchy. Wprowadzanie elementów stylu klasycznego “żaby” , doskonalenie cały czas poziomu A i B. 

 

  • F D- Kursant potrafi pływać stylem grzbietowym, dowolnym (kraul na brzuchu) , klasycznym (żaba) . Doskonalenie 3 styli, oraz nauka stylu motylkowego. 

Cennik:

obowiązujący od września 2023 roku:
 

  •  Zajęcia grupowe (grupy od 4 do 6 osób na jednego instruktora, plus 1 miejsce na odrabianie) - 55 zł

  •  Zajęcia dwuosobowe - 85 zł/ 1 os. + koszt wejścia na basen

  •  Zajęcia indywidualne - 130 zł + koszt wejścia na basen

* Koszt wejścia zgodny z obowiązującym cennikiem na kasie basenowej.

Od 17.04.2023 r. na obiektach Fabryki Formy i Basenie Rataje (os. Piastowskie) w Poznaniu będą dostępne vouchery na zajęcia bez umowy oraz pojawi się możliwość zakupu zajęć jednorazowych (do tej pory obowiązywały umowy klientów) .

Voucher jest ważny 12 tygodni od daty zakupu.

Voucher na 10 zajęć indywidualnych

cena 1300 zł (cena nie obejmuje wejścia na basen)

Voucher na 10 zajęć 2 osobowych

cena 850 zł/osoba (cena nie obejmuje wejścia na basen)

Możliwość wykupienia 1 lekcji indywidualnej

cena 190 zł za zajęcia (cena nie obejmuje wejścia na basen)

Możliwość wykupienia 1 lekcji 2 osobowej

cena 120 zł/ osoba za zajęcia (cena nie obejmuje wejścia na basen)

bottom of page