top of page
IMG_0621.HEIC

Basen Rataje

Lokalizacja: Os. Piastowskie 55a
61-156 Poznań


Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci 4 roku życia, młodzieży, dorosłych

Kontakt: 510-900-802

E-mail: chlorekswim@gmail.com

Basen znajdujący się na os. Piastowskim to świetne miejsce dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki małemu basenowi swoje pierwsze kroki mogą stawiać tutaj dzieci od 4 roku życia i nauczyć się podstaw pod okiem naszych instruktorów, w tym czasie dostępny jest pełnowymiarowy basen 25 m z którego chętnie korzystają rodzice żeby znaleźć chwilę dla siebie. 
Dla zaawansowanych kursantów prowadzimy zajęcia na dużym basenie gdzie nauczamy styl przechodząc przez poszczególne etapy nauczania. Pływanie to rozwój i nauka dla Ciebie i Twojego dziecka.

Basen Rataje Poznań: Info

Dodatkowe informacje:

Opis poziomów grup:

Opis poziomu grup (nie wszystkie grupy dostępne są na wszystkich obiektach) : 

 •  4-6 latki – nauka od podstaw w przedziale wiekowym 4- 6 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu.


 •  O 7-10 lat mały basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na małym basenie. 


 •  O 7-10 lat duży basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na dużym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na dużym basenie. 


 •  OA mały basen – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami nie potrafi jeszcze samodzielnie pływać, Kursant zbliża się do poziomu “A” 


 •  OA duży basen – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami i zaczyna również pracować bez przyborów na dużym basenie. Zaczyna pływać samodzielnie, wymaga jednak jeszcze asekuracji instruktora. Kursant zbliża się do poziomu “A” 


 •  A- grupa na dużym basenie, opanowane umiejętności radzenia sobie bez gruntu, dziecko czuje się swobodnie na głębokiej wodzie. Nauka stylu grzbietowego. 


 •  B - kursant potrafi pływać grzbietem, nadal jest doskonalony styl (równa zmiana rąk, rotacja) wprowadzanie kraula na brzuchu, nauka oddechu. 


 •  C- Kursant potrafi płynąć kraulem na brzuchu, zaznacza wysoki łokieć (zgięta ręka), brak problemów z oddechem co 3 ruchy. Wprowadzanie elementów stylu klasycznego “żaby” , doskonalenie cały czas poziomu A i B. 


 •  D- Kursant potrafi pływać stylem grzbietowym, dowolnym (kraul na brzuchu) , klasycznym (żaba) . Doskonalenie 3 styli, oraz nauka stylu motylkowego. 

Kontakt
Basen Rataje Poznań: Info

Cennik:

 •  Zajęcia grupowe (grupy do 6 osób na jednego instruktora, w tym miejsce na odrabianie zajęć) - 49 zł

 •  Zajęcia dwuosobowe - 75 zł/ 1os. + koszt wejścia na basen

 •  Zajęcia indywidualne - 115 zł + koszt wejścia na basen

* Koszt wejścia zgodny z obowiązującym cennikiem na kasie basenowej.

Basen Rataje Poznań: Info
bottom of page