top of page
IMG_0355_edited.jpg

Łódź k. Stęszewa

Lokalizacja:  ul. Mosińska 2, 62-060 Łódź   k. Stęszewa (obok hotelu Szablewski)

Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci 4 roku życia i młodzieży, 

Kontakt: 791-464-286

E-mail: chlorekswim@gmail.com

Znajdziecie nas również tutaj na małym kameralnym basenie w zaciszu lasu, to obiekt "Fundacji Wspólnym Krokiem" znajdujący się między Mosiną a Stęszewem w woj. Wielkopolskim. Mały kameralny basen świetnie wpasowuję się w nasza politykę zajęć, podczas których jest wynajęty na wyłączność dzięki czemu w ciszy i spokoju możemy uczyć dzieci od 4 roku życia. Basen o długości 10m i głębokości 1,4 m wymusza większą prace kursantów i od początku uczy samodzielności ze sprzętem jak i bez niego. 

Łódź k. Stęszewa : Info

Dodatkowe informacje:

Opis poziomów grup:

Opis poziomu grup (nie wszystkie grupy dostępne są na wszystkich obiektach) : 

  •  4-6 latki – nauka od podstaw w przedziale wiekowym 4- 6 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu.


  •  O 7-10 lat mały basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na małym basenie. 


  •  O 7-10 lat duży basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na dużym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na dużym basenie. 


  •  OA mały basen – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami nie potrafi jeszcze samodzielnie pływać, Kursant zbliża się do poziomu “A” 


  •  OA duży basen – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami i zaczyna również pracować bez przyborów na dużym basenie. Zaczyna pływać samodzielnie, wymaga jednak jeszcze asekuracji instruktora. Kursant zbliża się do poziomu “A” 


  •  A- grupa na dużym basenie, opanowane umiejętności radzenia sobie bez gruntu, dziecko czuje się swobodnie na głębokiej wodzie. Nauka stylu grzbietowego. 


  •  B - kursant potrafi pływać grzbietem, nadal jest doskonalony styl (równa zmiana rąk, rotacja) wprowadzanie kraula na brzuchu, nauka oddechu. 

Łódź k. Stęszewa : Info

Cennik

Cena zajęć- 49 zł za zajęcia / os. 

* Cena obejmuje wejście na basen
** Grupy do 6 osób na jednego instruktora

Łódź k. Stęszewa : Info

Lokalizacja :

Łódź k. Stęszewa : Kontakt
bottom of page