top of page
IMG_0355_edited.jpg

Łódź k. Stęszewa

Lokalizacja:  ul. Mosińska 2, 62-060 Łódź   k. Stęszewa (obok hotelu Szablewski)

Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci 4 roku życia i młodzieży, 

Kontakt: 791-464-286

E-mail: chlorekswim@gmail.com

Znajdziecie nas również tutaj na małym kameralnym basenie w zaciszu lasu, to obiekt "Fundacji Wspólnym Krokiem" znajdujący się między Mosiną a Stęszewem w woj. Wielkopolskim. Mały kameralny basen świetnie wpasowuję się w nasza politykę zajęć, podczas których jest wynajęty na wyłączność dzięki czemu w ciszy i spokoju możemy uczyć dzieci od 4 roku życia. Basen o długości 10m i głębokości 1,4 m wymusza większą prace kursantów i od początku uczy samodzielności ze sprzętem jak i bez niego. 

Witamy w roku szkolnym 2023/24
Zajęcia na obiekcie w Łodzi k. Stęszewa rozpoczynamy od 11.09.2023 r. zgodnie z terminami zajęć podanymi w systemie ActiveNow w panelu Klienta. 


Dla tych, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z zajęciami:

1. Rodzic może wejść do szatni i pomóc w przebraniu dziecka przed jak i po zajęciach. Wejście na basen znajduje się za budynkiem (prosimy szukać szarych drzwi) 
2. Jak Spakować się na basen ? :
- klapki (które dobrze trzymają się na nodze i nie ślizgają na płytkach)
- strój kąpielowy przylegający (u dziewczynek jednoczęściowy) 
- ręcznik (proponujemy dwa, jeden zabiera dziecko na basen i może się nim okryć po wyjściu z wody)
- okularki oraz czepek nie są warunkiem koniecznym, zachęcamy jednak do posiadania własnych akcesoriów
- dobry humor i nastawienie to podstawa do najlepszego treningu i rozwoju (tutaj również ważną rolę pełni rodzic, prosimy zaplanować przybycie na basen odpowiednio wcześniej, aby zajęcia były przyjemne i spokojne ) 

Uwaga! Obowiązują nowe godziny dostępności naszego biura szczegóły tutaj - 

Zapisy na
rok szkolny
2023/2024
Zapisy rozpoczynamy zgodnie z godzinami
pracy biura

12.06.2023 r. - rozpoczęcie zapisów dla obecnych Kursantów. 
W dniach od 12 do 25 czerwca obecni Klienci mogą dokonać zapisu z gwarancją miejsca w grupie, w tym czasie występuje ilość miejsc która gwarantuje Państwu miejsce. Zapisu można dokonać za pomocą panelu klienta w systemie ActiveNow. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.
Cennik zajęć został udostępniony na dole strony. 

 

3.07.2023 r. - rozpoczęcie zapisów dla nowych Kursantów.
W dniach od 3 do 23 lipca rozpoczynamy zapisy dla nowych Klientów. Do Państwa dyspozycji zostanie udostępniony na naszej stronie panel do zapisów w systemie ActiveNow, za pomocą którego można będzie wybrać dogodny dzień i godzinę zajęć o odpowiednim poziomie.
!Uwaga, przed zapisaniem nowego Kursanta prosimy rodziców o zapoznanie się z opisem poziomu grup dostępnym poniżej, w przypadku błędnego dokonania zapisu niezgodnego z wymaganym poziomem nie ponosimy odpowiedzial
ności. W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.
Cennik zajęć został udostępniony na dole strony. 

Panel do zapisów online - aktywny 
Poniżej znajduje się panel przez który mogą Państwo zapisać się na wybrane zajęcia. Prosimy pamiętać o konieczności wyboru odpowiedniego poziomu zajęć. Po dokonaniu zapisu otrzymają  Państwo na maila potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a później w drugiej wiadomości email potwierdzenie przyjęcia do grupy. Zatwierdzenie przyjęcia do grupy weryfikujemy ręcznie, może to potrwać do 48h. 

Dodatkowe informacje:

Opis poziomów grup:

Opis poziomu grup (nie wszystkie grupy dostępne są na wszystkich obiektach) : 

  •  4-6 latki – nauka od podstaw w przedziale wiekowym 4- 6 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu.


  •  O 7-10 lat mały basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na małym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na małym basenie. 


  •  O 7-10 lat duży basen - nauka od podstaw w wieku powyżej 7 lat na dużym basenie. Nauka podstawowego ruchu w wodzie, pracy nóg, oddechu, nauka odbywa się na dużym basenie. 


  •  OA mały basen – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami nie potrafi jeszcze samodzielnie pływać, Kursant zbliża się do poziomu “A” 


  •  OA duży basen – grupa kontynuująca naukę pływania posiadająca podstawowe umiejętności poruszania się w wodzie, pracy nóg, oddechu. Dziecko pracuję z przyborami i zaczyna również pracować bez przyborów na dużym basenie. Zaczyna pływać samodzielnie, wymaga jednak jeszcze asekuracji instruktora. Kursant zbliża się do poziomu “A” 


  •  A- grupa na dużym basenie, opanowane umiejętności radzenia sobie bez gruntu, dziecko czuje się swobodnie na głębokiej wodzie. Nauka stylu grzbietowego. 


  •  B - kursant potrafi pływać grzbietem, nadal jest doskonalony styl (równa zmiana rąk, rotacja) wprowadzanie kraula na brzuchu, nauka oddechu. 

Cennik

 obowiązujący od września 2023 roku:
 

  • Zajęcia grupowe: 55 zł (zniżka na drugiego i kolejnego członka rodziny: 50 zł)

* Cena obejmuje wejście na basen
** Grupy do 6 osób na jednego instruktora

Lokalizacja :

bottom of page